Whatsapp Destek Hattı
150 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
BLOG

Kan vererek bir hayatın kurtulmasına vesile olabileceğimizi hepimiz biliyoruz. Öyle ki Bağışlanan bir ünite tam kan eritrosit, trombosit ve plazmaya ayrılarak..

İyi Üretim Uygulamaları anlamına gelen GMP, İngilizce “Good Manufacturing Practices” kelimelerinin baş harflerinden oluşturulan bir kısaltmadır. 

Besin takviyesi gün içerisinde yoğun ve stresli geçen zamanlarda beslenmeye yardımcı ürünlere denmektedir. 

Fitoterapi; hastalıklardan korunmak ve tedaviyi desteklemek amacı ile tıbbi etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış bitkiler, onların etkin maddelerini taşıyan kısımları..

Soğuk havalarda ve kış aylarında vücudun direncinin kırılmasıyla  birlikte soğuk algınlığı, grip ve nezle gibi çeşitli rahatsızlıklar baş gösterir.

Çoğu insan ilk gün ya da iki gün boyunca üşüdüklerini düşünür. Genellikle, nihayet nezle olduğunu belirlediklerinde, bir randevu aldıklarında ve doktorun ofisine girdiklerinde virüs kendini tamamen gösterir.

Genellikle göz ardı edilen yorgunluk ciddi bir hastalığın belirtisi olabilir. Bazen, kısa süre dinlendikten sonra, uzun süre..

Antik Roma'daki İmparatorların en sevdiği bitkilerden biri olan Kekik, bir baharat olarak kullanıldığında zehirlenmeyi önleyecek koruyucu bir bitki olarak kabul edilmeye başlandı.

Karabaş otu, lavanta olarak da bilinir. Akdeniz Bölgesi'nde yaygın olarak yetiştirilmektedir.

Yorgunluk aşırı yorgunluk, halsizlik veya enerji eksikliği hissidir. Normal yorgunluktan farklıdır.

Grip (veya grib) bir virüsten kaynaklanır. Birkaç çeşit virüs size grip mikrobu verebilir.

Bakteriyel veya viral ajanlar, boğaz enfeksiyonlarına neden olabilir ağrı ve iltihaplanmaya neden olabilir.

Evde boğaz ağrısı ve diğer semptomları hafifletmek için çeşitli doğal boğaz ağrısı ilaçları kullanılabilir.

Bağışıklık sistemini güçlendirme fikri, herkesin istediği durumlardan bir tanesidir ancak bunu yapmak dengeli ve düzenli beslenmeyi de gerektirir.

Bağışıklık sistemini güçlendirme fikri, herkesin istediği durumlardan bir tanesidir ancak bunu yapmak dengeli ve düzenli beslenmeyi de gerektirir.

Hastalıklardan korunmak için önceliğiniz bağışıklık sistemini güçlendirmek olmalıdır.

Zencefil, sindirim sağlığı ile ilgili her şeyi desteklemek için yeni en iyi arkadaşınızdır.  Özellikle bağışıklık sistemini destekleyicidir. Zencefil, vücudun mide boşalması olarak bilinen mideden yiyecekleri..

Dogaltakviyeler.com.tr

İnternet Sitemizde satışa sunulan ürünler ilaç değil, gıda takviyesidir. Reçete ya da doktor onayı gerektirmez ve ilaç yerine geçmezler. Bu nedenle ürünlerimizin tedavi edici bir etkisi bulunmamaktadır. Gıda takviyeleri ise dengeli beslenmenin yerine geçmez. Sağlıklı beslenmeye ek olarak kullanılmaları gerekir.

Sitemizde yer alan bilgiler bilgilendirme amaçlı olup taahhüt ve tavsiye yerine geçmeyen bilgilerdir. Sitemizde satılan ürünlerin logo, marka ve diğer patentli hakları, marka sahiplerine aittir. Tüm ürünler %100 orijinaldir ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.